Із початку поточного року полтавські експерти прийняли до опрацювання понад 11 тисяч проектів землеустрою в межах пілотної ініціативи з запровадження принципу екстериторіальності

Із початку поточного року в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки експерти органів Держгеокадастру у Полтавській області прийняли до опрацювання 11103 проекти землеустрою з інших областей. Із них опрацювали 10924 проекти. Позитивну оцінку експертів отримали 8420 примірників землевпорядної документації, негативну – 2683.

За цей же період на погодження до інших областей територіальні органи Держгеокадастру у Полтавській області направили 11832 проекти землеустрою.

Нагадаємо, що в регіоні 22 працівники територіальних органів Держгеокадастру отримали статус експерта.

Довідково. Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами цієї Державної служби з відповідних питань на період реалізації пілотного проекту. Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

Прес-служба Головного управління

Держгеокадастру у Полтавській області