Із початку року полтавські експерти прийняли до опрацювання понад 2800 проектів землеустрою

У межах пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності з початку 2019 року в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки експерти Держгеокадастру у Полтавській області розглянули 2 862 відповідних проекти. Із них позитивну оцінку отримали 2 233 проекти, негативну – 629 примірників землевпорядної документації.

За цей же період на погодження до інших областей територіальні органи Держгеокадастру у Полтавській області направили 3 451 проект землеустрою.

У Полтавській області 20 працівників територіальних органів отримали статус експерта.

Довідково. Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами цієї Державної служби з відповідних питань на період реалізації пілотного проекту. Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

Прес-служба Головного управління

Держгеокадастру у Полтавській області