Керівників релігійних конфесій області закликають обмежити проведення богослужінь у храмах

Полтавська облдержадміністрація звертається до керівників релігійних конфесій Полтавщини із закликом обмежити проведення богослужінь і релігійних обрядів, церемоній і процесій у храмах, церквах, культових будівлях, інших місцях богослужінь або релігійних зібрань, місцях паломництва. Також обмежити перебування громадян у таких будівлях і місцях. Здійснювати вказані вище дії за допомогою електронних засобів комунікації.

За необхідності у храмі може перебувати не більше 10 осіб одночасно.

У разі впровадження в області надзвичайної ситуації богослужіння та інші релігійні обряди проводити лише дистанційно.