Кернел надає підтримку соціальним установам області

Версія для друку

Кернел надає підтримку соціальним установам області

 

Компанія Кернел передала 35 тис. шт. гумових рукавичок для індивідуального захисту персоналу будинків-інтернатів та геріатричного пансіонату у Полтавській області.  

У зв’язку із запровадженням надзвичайної ситуації в державі гостро постало питання соціального захисту найбільш вразливих категорій населення – одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю.

В 14 будинках-інтернатах та геріатричному пансіонаті системи соціального захисту населення на повному державному утриманні проживають 2032 особи, серед яких громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, діти з інвалідністю.

За даними Міністерства охорони здоров’я України, літні люди та хворі на хронічні захворювання перебувають у групі ризику особливо важкого перебігу захворювання на коронавірусну інфекцію «COVID-19». З метою недопущення розповсюдження захворювання в будинках-інтернатах встановлено режим цілодобового проживання персоналу, який щоденно опікується життям та здоров’ям підопічних та вихованців, забезпечує життєдіяльність закладів.

Департамент соціального захисту населення Полтавської ОДА, адміністрації та колективи будинків-інтернатів/пансіонату висловлюють подяку компанії Кернел за розуміння та підтримку.

 

 

угору ↑