Командно-штабні навчання відбулися у Машівському районі

Командно-штабні навчання відбулися у Машівському районі

З 9 по 10 листопада управлінням з питань цивільного захисту облдержадміністрації проведено планове командно-штабне навчання у Машівському районі.

Під час змодельованих умовних надзвичайних ситуацій вирішувались питання організації захисту населення і територій, проводились рятувальні та інші невідкладні роботи в небезпечній зоні.

Так, перевірялись дії органів управління та сил цивільного захисту  району у разі виявлення африканської чуми свиней в с. Коновалівка Машівського району, у випадку виявлення в Машівській середній загальноосвітній школі вибухового пристрою та під час ліквідації наслідків вибуху на АЗС ТОВ «Надєжда Рітейл» у с. Селещина Машівського району.

У навчанні були задіяні керівний склад цивільного захисту району, структурні підрозділи Машівської райдержадміністрації, окремі територіальні підрозділи центральних органів влади, спеціалізовані служби, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, протиепізоотична комісія.

Управління з питань цивільного захисту населення ОДА