Літопис музичної культури Полтавщини

«Полтавська філармонія – 70» - таку назву має книга, видана до ювілею цього закладу культури. Про її створення розповіли автори та представники влади, без підтримки яких вона б не побачила світу.

Перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, відзначивши, що у філармонію вдалося вдихнути нове життя і піднести заклад на вищий щабель, наголосив: книга рятує від забуття імена людей, котрі зробили вагомий внесок у культуру.

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко зазначив:

- Це знакова подія для області. Книга передає не тільки історію окремих людей, а й історію Полтави та області. Вона виховуватиме молоде покоління, розвиватиме його духовний потенціал. Нині на рівні держави приділяють важливе значення питанням збереження духовної спадщини. Зокрема, на цьому наголошує Президент України Віктор Янукович у своїх соціальних ініціативах.

Послідовна історія філармонії, а ширше – музичної культури Полтавщини від воєнного часу й дотепер – відзначається сумлінним опертям на документальні джерела, спогади митців та багато ілюстрована. Презентують видання 24 вересня.