«Люди, які перебуватимуть у «Нових Санжарах», наші співгромадяни, вони повернулися на батьківщину», – Олег Синєгубов

Версія для друку

«Люди, які перебуватимуть у «Нових Санжарах», наші співгромадяни, вони повернулися на батьківщину», – Олег Синєгубов

 

У Нових Санжарах очікують приїзду пасажирів з Уханя. Зранку в селищі перебуває голова облдержадміністрації Олег Синєгубов. Туди також приїхав Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Перебувають на місці працівники ДСНС, правоохоронці, медики.

Заступник головного лікаря з медичної частини КП «Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня» Людмила Волошина нині теж у Нових Санжарах. Вона розповіла про ситуацію, яка виникла нещодавно в одній з лікарень Полтави. До медиків звернулася жінка з ознаками гострої респіраторної вірусної інфекції. Пацієнтка повернулася з Китаю, де відпочивала.

«У неї були нежить, кашель, загальна слабкість. У зв’язку з ситуацією щодо коронавірусної інфекції лікар, який оглянув пацієнтку, відразу нам зателефонував. Вирішили надати їй лікувальну допомогу та ізолювати. На виконання нормативних документів у нас є бокс, передбачений спеціально для таких пацієнтів. Жінку розмістили в боксі з окремим входом і виходом. Хвору оглянули три лікарі, які працювали з нею, дотримуючись норм власної безпеки. Ми були в халатах, масках, окулярах, спецодязі й рукавицях, – розповіла Людмила Волошина. – Оглянули жінку, так були симптоми ГРВІ. Ми взяли в боксі матеріали для обстеження відповідно до нормативних документів. Були зроблені відповідні призначення. Хвора отримувала лікування. Її стан був середньої тяжкості. Ми витримали 14 днів із моменту її повернення з Китаю, вирішили перестрахуватися. У задовільному стані ця жінка виписана. Відтоді минуло близько двох тижнів, персонал також здоровий».

«Немає причин для хвилювання і паніки. Ситуація під контролем. Фахівці Міністерства охорони здоров’я підтвердили, що всі евакуйовані здорові й не мають симптомів хвороби. Усі відповідальні служби працюють. Люди, які перебуватимуть у «Нових Санжарах», наші співгромадяни, вони повернулися на батьківщину. Будь-хто міг опинитися на їхньому місці. Тому звертаюся ставитися до цієї ситуації спокійно та виважено, не панікувати й не поширювати неправдиву інформацію», – сказав Олег Синєгубов.

 

угору ↑