Ми плануємо скоротити смертність на дорогах на 30% наступного року, - Юрій Лавренюк

Версія для друку

Ми плануємо скоротити смертність на дорогах на 30% наступного року, - Юрій Лавренюк

 

Міністерство інфраструктури має намір на третину знизити показники смертності на дорогах вже наступного року. Про це заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк заявив в ефірі одного з телеканалів.

«Ми підходимо до вирішення цієї проблеми масштабно і комплексно. У нас амбітна мета - до 2020 року знизити рівень смертності на дорогах на 30%», - сказав Юрій Лавренюк.

Він також додав, що «в Україні щорічно на дорогах гине понад 3,5 тисяч осіб. Це більше, ніж забирає війна на сході!».

За словами Юрія Лавренюка, програма Міністерства, крім будівництва нових доріг, передбачає зокрема ряд заходів, обсяг фінансування яких буде збільшуватися.

«У Державному дорожньому фонді 5% передбачено на забезпечення безпеки дорожнього руху. Це чималі кошти: цього року 2 млрд грн, наступного - 4 млрд грн. Кругові перехрестя, острови безпеки, «розумні» світлофори, освітлені пішохідні переходи за новими державними будівельними нормами, де не просто «зебра» намальована, а вони припідняті. Ці заходи на нових, побудованих дорогах зменшуватимуть смертність», - сказав він.

При цьому Юрій Лавренюк підкреслив, що завдяки реалізації даної програми «в разі стабільного фінансування будівництва доріг через 3-5 років ми побачимо суттєві зміни».

Він також повідомив, що враховуючи останні резонансні ДТП, Міністерство інфраструктури готує на затвердження Уряду додаткові заходи з посилення контролю за ліцензійними видами перевезень.

Міністерство інфраструктури України

угору ↑