Міністр юстиції України Павло Петренко зустрівся з членами Громадської ради при облдержадміністрації в рамках публічного прийому громадян

20 листопада 2015 р. у Полтаві під час одноденного робочого візиту до Полтави Міністр юстиції Павло Петренко провів перший відкритий прийом громадян, який запроваджується як нова ініціатива — проект публічного прийому громадян під назвою «Ви маєте право».

Полтава стала першим містом, де пройшли відкриті публічні спілкування громади, керівництва області, Міністерства юстиції та інших представників влади.

За словами Павла Петренка, це будуть відкриті зустрічі, в ході яких громадяни можуть відверто поспілкуватися з керівництвом органів юстиції, керівниками місцевих органів влади, адвокатами з центрів безоплатної вторинної правової допомоги.

Звернутися до міністра юстиції могли всі охочі. Також на прийомі були присутні голова Полтавської ОДА Валерій Головко, начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ірина Пашко, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Вадим Штефан. Також під час зустрічі були присутні члени Секретаріату Громадської ради при ОДА, зокрема, В. Голуб, О. Шаманенко, В. Васильєв, О. Підгорний, Ю. Павлій, В. Банніков, В. Полапа. Порушувалися питання реалізації в України судової реформи, виконання рішень судів органами виконавчої служби, реалізації антикорупційного законодавства, безоплатного користування сервісами та державними реєстрами майнових прав, а також щодо оформлення спадщини, реєстрації прав на нерухоме майно, питання пенсійного законодавства тощо.

Павло Петренко відзначив, що Полтава показала високу активність громади. На прийом приїхали люди з різних районів: «Полтава є першим регіоном. Фактично ми започатковуємо таку традицію по всій країні. Це публічне спілкування, відповіді на ті питання, які є найбільш актуальними для жителів Полтавщини».