«Миргородкурорт» має все для розвитку реабілітаційного туризму», – Катерина Рижеченко

Заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко з робочою поїздкою побувала в Миргороді. Розвиток внутрішнього туризму став головною темою візиту.

Катерна Рижеченко оглянула «Миргородкурорт», ознайомилася з лікувальною базою та можливостями закладу.

Зокрема зауважила, що нині на Полтавщині визначили 5 «туристичних магнітів». Цей перелік  неостаточний. І «Миргородкурот» має все, щоб стати магнітом для туристів.

«Вважаю, нам варто розширити перелік, проаналізувавши всі куточки нашого регіону, тому що в нас є дуже багато прекрасних місць. «Миргородкурорт» – загальновідома міжнародна туристична локація, що приваблює не лише українців, а й іноземців. Миргород – невід’ємна частина розвитку туризму на Полтавщині. Тож на власні очі вирішила подивитися, чим він так вабить туриста. Одним із напрямків, який плануємо розвивати,  є реабілітаційний туризм. Тож Миргород має для цього чималий потенціал», – сказала Катерина Рижеченко.

Як розповіла начальник відділу культури Миргородської міської ради Лариса Педченко, в 2013 році на сесії Генеральної Асамблеї Всесвітньої Федерації Водолікування та Кліматолікування у Греції український курорт «Миргород» отримав вищу відзнаку міжнародної спільноти фахівців курортної справи –  звання «Кращий курорт світу».

«Тут унікальна лікувальна база, чудові краєвиди. На території насаджено понад 1000 видів дерев і рослин. Найпривабливіші – магнолії. Є спортивні майданчики, басейн. Можна покататися на човні чи катамарані», – сказала Лариса Педченко.

Також Катерина Рижеченко оглянула унікальну будівлю Миргородського художньо-промислового коледжу, збудовану в 1896 році. Ознайомилася з роботами учнів. Зауважила, що будівля є культурною пам’яткою і її варто підтримувати на належному рівні.

Побувала й у літературно-меморіальному музеї Давида Ґурамішвілі.

.