На колегії в Полтавській ОДА аналізували стан підготовки до зими та погашення зарплатних боргів

Голова Полтавської облдержадміністрації Віктор Бугайчук провів 25 вересня розширене засідання колегії обласної державної адміністрації за участі керівників структурних підрозділів та голів райдержадміністрацій. Також участь у колегії взяв заступник завідуючого відділом Секретаріату Кабінету Міністрів України Андрій Рудіков та перший заступник голови Полтавської облради Володимир Марченко.

Директор Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Олександр Тонков доповів, що загалом об`єкти комунального сектору Полтавщини до опалювального сезону в осінньо-зимовий період готові на 90%.

«На 95% готовий до зими житловий фонд. Школи – на 99%, лікарні – на 98%, а дитячі садки на 100%», – сказав Олександр Тонков.

Розглядаючи питання про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях області, директор департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко повідомила, що станом на 1 вересня загальна заборгованість по заробітній платі в Полтавській області становить 27,360 тис. грн.

Найбільше зарплатних боргів мають місто Полтава – 46% від загальної кількості, Гадяцький район – 12%, місто Кременчук – 8%. Без боргів спрацювали Гребінківський та Чутівський райони.

Звертаючись до присутніх на колегії, Віктор Бугайчук наголосив, що завдання керівника, у першу чергу, вміти прогнозувати на перед можливі ситуації та вже сьогодні знаходити шляхи їхнього вирішення. Саме так, переконаний голова Полтавської облдержадміністрації, у нинішній ситуації слід працювати всім.