На Полтавщині аграрії освоювали технологію захисту посівів від хвороб та бур’янів

Версія для друку

На Полтавщині аграрії освоювали технологію захисту посівів від хвороб та бур’янів

 

У Полтавському районі відбувся семінар, на якому фермери та спеціалісти сільськогосподарських підприємств ознайомилися з технологією захисту посівів сільськогосподарських культур від хвороб, шкідників та бур’янів, а з також технологією вирощування соняшнику з високим вмістом олії.

Захід відбувся 1 липня на  демонстраційному полі фермерського господарства “Грига” Полтавського району  за участю керівників і спеціалістів Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації, управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, обласної сільськогосподарської дорадчої служби, представників фермерських та сільського господарських товариств Полтавської, Сумської та Чернігівської  областей.

Представники фірми «Сингента» розповіли присутнім про напрацьований досвід, продукти та технології, які їм вдається  ефективного застосовувати.

 Учасники  у своїх відгуках висловлювали вдячність організаторам дійства та відзначали, що подібні заходи потрібні сільськогосподарським товаровиробникам як каталізатори удосконалення технологій вирощування сільськогосподарських культур, підвищення інтенсивності ведення галузі рослинництва в цілому.

 

угору ↑