На Полтавщині хочуть провести масовий з’їзд туроператорів

На Полтавщині хочуть провести масовий з’їзд туроператорів

Очільник області вважає, що туристичний бізнес на Полтавщині має активніше розвиватися.

На Полтавщині спостерігається збільшення туристів. Динаміка, у порівнянні із минулим роком, складає 25%. Цьогоріч на програму розвитку туризму виділили 100 тисяч гривень. Про це під час щотижневої апаратної наради у Полтавській ОДА повідомила начальник управління з питань туризму і курортів Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської ОДА Лариса Оніщук.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко у відповідь на це зазначив, що в області потрібно активніше розвивати туристичний потенціал.

– У нас така багата історія, це потрібно використовувати, – сказав очільник області.
Він дав доручення Департаменту інфраструктури та туризму розробити заходи та запросити туроператорів, щоб вони переконалися у туристичній привабливості Полтавського регіону.
– Буде потрібна моя допомога – звертайтеся. Давайте зробимо масовий з’їзд, – запропонував Валерій Головко.
Лариса Оніщук сказала, що це є в планах на цей рік.
Також голова адміністрації дав розпорядження гідно підготуватися до Сорочинського ярмарку, зустрітися із його керівництвом. Він повідомив, що цього року на Сорочинський ярмарок запросять Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка.

Прес-служба Полтавської ОДА