На Полтавщині комісійні перевірки суб’єктів господарювання тривають

Версія для друку

На Полтавщині комісійні перевірки суб’єктів господарювання тривають

 

Протягом тижня Машівським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області проведено 47 перевірок  щодо здійснення профілактичних та протиепідемічних заходів із запобігання поширення коронавірусу COVID – 19.

З них були перевірені 33 об’єкти торгівлі продовольчими товарами, 4 заклади торгівлі непродовольчими товарами, 1 заклад громадського харчування та 2 відділення пошти – «Укрпошта» і «Нова пошта». Також проведено 7 комісійних перевірок роботи закладів дошкільної освіти в період карантину.

Під час перевірок зафіксовано 19 порушень. Найпоширеніші: відсутність запасів засобів індивідуального захисту, засоби дезінфекції невідомого походження, відсутній дезінфікуючий засіб для знезараження приміщення закладу, збір використаних засобів індивідуального захисту не проводиться. Також не проводиться температурний скринінг працівників закладу та не ведуться відповідні журнали обліку.

Фахівці Решетилівського районного  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області з 13.07. по 19.07.2020 комісійно перевірили 29 закладів на території Сухорабівської, Шилівської , Покровської, Федіївської сільських рад та Решетилівської ОТГ (об’єкти продовольчої  торгівлі , непродовольчої торгівлі, громадського харчування, залізничної станції).

Під час рейдів були виявлені такі порушення: відсутність дезінфекційних засобів, не регулярне ведення журналів температурного скринінгу працівників та прибирання приміщення, недотримання соціальної дистанції відвідувачами.

У закладах була проведена роз’яснювальна робота та  надані пропозиції щодо негайного усунення недоліків. Також у ніч з 17.07. на 18.07, спільно з представниками місцевої поліції, міської ради здійснено 7 рейдових перевірок закладів громадського харчування. В одному із таких закладів було надано роз’яснення щодо дотримання протиепідемічних правил та норм суб’єктам господарювання та громадянам, а також про необхідність дотримання вимог Постанови КМУ від 08.07.20 № 588 та Рішення виконавчого комітету Решетилівської міської ради № 124 від 15.07.2020 про заборону на здійснення діяльності після 23:00 та до 7:00 розважальних закладів та закладів з надання послуг громадського харчування.

Дотримуйтесь правил адаптивного карантину, не наражайте на небезпеку  інфікування COVID-19 себе та оточуючих!

угору ↑