На Полтавщині презентували ще один оновлений сервісний центр МВС

Версія для друку

На Полтавщині презентували ще один оновлений сервісний центр МВС

 

Відтепер у Лубнах громадяни можуть звернутися за послугами з реєстрації, перереєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчення водія, скласти іспити на право керування транспортними засобами, отримати дозволи на перевезення небезпечних вантажів, довідку про несудимість тощо.

«Відкриття сервісного центру МВС у Лубнах – це один із пунктів втілення нашого амбітного плану – до кінця року оновити 100 зі 156 існуючих сервісних центрів й охопити дві третини території України. У таких сервісних центрах ми створюємо всі умови для того, щоб не існувало корупції, щоб послуги надавалися швидко, прозоро і в зрозумілий спосіб. Коли ми послідовно реалізуємо намічені кроки в кожній області, то люди відчують справжню різницю між колишніми МРЕВ та сервісними центрами МВС, яка полягає не в зміні назви на папері, а в якості й ефективності роботи», – зазначив начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Присутній на заході голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко зазначив, що відкриття сервісного центру МВС у Лубнах – черговий приклад ефективної співпраці з органами місцевого самоврядування. В області це вже шостий оновлений сервісний центр МВС, який забезпечує якісне надання послуг населенню.

«Це реальна реформа, яка дає громадянам можливість отримувати якісні послуги швидко, у зручний спосіб, без черг і зайвих зусиль. Нові центри мають працювати прозоро, чесно і швидко», – зауважив очільник області Валерій Головко.

Сервісний центр МВС обладнаний сучасним технологічним устаткуванням, є просторим, прозорим та інклюзивним. Завдяки сучасній інформаційній системі процес отримання послуг для громадян тут значно спростився.

«Плануючи оновлення нового фронт-офісу, ми брали до уваги найменші дрібнички, аби врахувати потреби усіх відвідувачів: від наймолодших – до людей з інвалідністю. Це все для того, щоб не виникало незручностей під час перебування та отримання послуг у наших сервіних центрах. Нам важливо підтримувати довіру кожного громадянина держави», – поділився з присутніми очільник регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області Віталій Бондаренко.

 

угору ↑