На Полтавщині провели 3378 комісійних обстежень об’єктів різних форм власності та виявили 934 порушень карантинного режиму

Версія для друку

На Полтавщині провели 3378 комісійних обстежень об’єктів різних форм власності та виявили 934 порушень карантинного режиму

 

Із метою недопущення поширення коронавірусної інфекції на території області, на виконання Постанови Кабміну № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» фахівці ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області здійснюють ряд профілактичних та протиепідемічних заходів.

Для суб’єктів господарювання, діяльність яких дозволена в умовах карантину, включаючи операторів  ринку, які здійснюють торгівлю продуктами харчування, діяльність із надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень, АЗС, інших суб’єктів господарювання розроблено та надіслано рекомендації щодо проведення профілактичних заходів із недопущення поширення випадків коронавірусної інфекції.

У кожному місті, районі області фахівці Держпродспоживслужби у складі комісій щоденно проводять моніторинг виконання обмежувальних заходів. На сьогодні проведено 3378 комісійних обстежень, у ході яких встановлено, що більшість суб’єктів господарювання свідомо поставилися до обмежувальних заходів і самостійно припинили діяльність.

Разом із тим зафіксовані порушення встановлених вимог. Ряд суб’єктів господарювання здійснювали діяльність заборонену в період карантину,  також фіксувалися: відсутність у персоналу індивідуальних засобів захисту, порушення допустимої кількості відвідувачів у торгівельному залі,  недотримання соціальної дистанції, щодо забезпечення закладів дезінфікуючими засобами, недотримання правил їх приготування, створення для працівників умов дотримання особистої гігієни. Всього виявлено 934 порушення карантинного режиму різного характеру.

Відповідно до статті 443 Кодексу України про адміністративні порушення, складено 44 адмінпротоколи, які спрямовані до суду для прийняття відповідного рішення.

 

ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області

 

угору ↑