На Полтавщині розпочато проведення творчого конкурсу «Журналіст року»

Відповідно до розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації № 242 від 06.06.2016 «Про затвердження Положення про обласний щорічний творчий конкурс «Журналіст року» повідомляємо, що із 01 жовтня по 01 листопада 2016 року проводиться творчий конкурс «Журналіст року» для працівників преси, телебачення і радіо, Інтернет-видань, інформаційних агентств, а також позаштатних авторів (фрілансерів).

Конкурс проводиться у номінаціях:

• «Журналістське розслідування»;
  • «Громадянська позиція»;
  • «Журналістське відкриття»;
  • «Краще подання резонансного матеріалу»;
  • «Краща публікація» (відео- чи радіоматеріалу).

Для участі у конкурсі учасники мають подати на поштову адресу: 36014, м. Полтава, вул. Соборності, 45, к. 504 (відділ засобів масової інформації управління інформації Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації), тел. (0532) 56-21-19, 7-38-31:

• заявку на участь у обласному щорічному творчому конкурсі «Журналіст року» за зразком (додаток 1);
  • добірку газет з власними публікаціями (не менше 5 випусків);
  • 2 власних основних проекта разом із інформацією про автора, мету та короткий зміст проектів на диску DVD-R;
  • принт-скрін Інтернет-сторінки разом з інформацією про діяльність Інтернет-видання, автора публікації, мети та короткого змісту викладеного матеріалу.

Матеріали, подані на конкурс, повинні відповідати таким критеріям:

• актуальність і суспільна значущість теми;
  • об’єктивність підходу;
  • переконливість аргументації;
  • незалежність авторської позиції;
  • аналіз інформації, глибина опрацювання і висвітлення теми;
  • професійний рівень журналіста в розкритті порушеної теми;
  • оригінальність подачі матеріалу;
  • громадський резонанс;
  • мовна і літературна майстерність.

Переможцями конкурсу у кожній номінації визнаються по 2 учасники, чиї матеріали набрали найбільшу кількість балів.

Переможці конкурсу у кожній номінації нагороджуються дипломами і грошовою винагородою у розмірі 1500 грн.

Офіційне оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбудеться 16 листопада 2016 року до Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.