На Полтавщині створили нову громадську організацію «Народовладдя України»

Версія для друку

На Полтавщині створили нову громадську організацію «Народовладдя України»

 

У Полтаві засновники ГО «Народовладдя України» обговорили перспективи роботи. Головою громадської організації одноголосно обрали депутата обласної ради Геннадія Коваленка.

«Ідея сформувати громадську організацію виникла після звернень громадян до нашої депутатської групи, яку ми створили два місяці тому. Вирішили відкрити представництва організації в усіх районах області, об’єднаних територіальних громадах, щоб комунікація громади із депутатами місцевих рад стала зручнішою, більш дієвою. Наразі до складу громадської організації входять сім депутатів обласної ради – це представники депутатської групи», – поінформував Геннадій Коваленко.

Забезпечення публічної діяльності організації та комунікації з громадськістю – важлива складова роботи ГО. На цьому на зібранні наголосив один із членів організації Олексій Матюшенко.

«Найуспішніша реформа України – це реформа децентралізації. Громади одержали кошти, повноваження і відповідальність. Проте багато лишається й невирішених питань, зокрема й на законодавчому рівні. Нині перед Україною стоять серйозні виклики – земельна, медична, освітня реформи. Наше основне завдання – комунікувати з народом, чути його думку, допомагати людям», – розповів Олексій Матюшенко.

«Назва і зміст цієї організації відповідають баченню розбудови нашої країни, місцевого самоврядування. Дуже добре, що в ній представлені бізнес, промисловість, будівництво, місцеве самоврядування, освіта, культура. Я маю честь представляти сільське господарство як фермер. Сподіваюся, ми допоможемо в розбудові наших об’єднаних громад і зміцненні Полтавщини», – зазначив представник ГО «Народовладдя України» депутат обласної ради Віктор Скочко.

«Діяльність організації насамперед буде спрямована на покращення роботи органів місцевого самоврядування», – додав представник ГО «Народовладдя України» Віктор Дейнега.

Геннадій Коваленко розповів, що до складу громадської організації нині входять близько 30 осіб. Згодом кількість учасників ГО збільшиться, адже будуть сформовані представництва в районах та ОТГ. Вже є бачення, хто їх очолить. Загалом, за словами Геннадія Коваленка, учасники ГО «Народовладдя України» прагнуть, щоб представництва організації існували не тільки в районах, а й у кожній сільській раді.

угору ↑