На Полтавщині триває флешмоб присвячений акції «16 днів проти насильства»

Версія для друку

На Полтавщині триває флешмоб присвячений акції «16 днів проти насильства»

 

Сьогодні,  27 листопада,   у Полтавській області стартував триденний флешмоб у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Серед учасників - студенти п’яти ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, а саме Полтавська державна аграрна академія, Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка, Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія», Полтавський університет економіки та торгівлі, Полтавський національний технічний університет імені Ю. Кондратюка.

Флешмоб організований Обласним молодіжним центром за підтримки Управління у справах сім’ї молоді та спорту Полтавського ОДА, волонтерських загонів та секторів навчальних закладів.

Мета даного заходу - привернути увагу молоді до проблем дискримінації, насильства у сім’ї, гендерних питань, та зробити опитування студентської молоді на предмет їхнього ставлення до вище зазначених питань.

За результатами даних опитувань будуть заплановані нові проекти у гендерному вимірі, зорієнтовані на питання які найбільш цікавлять студентську молодь.

 

угору ↑