На Полтавщині успішно реалізується проект «Рука допомоги»

На Полтавщині успішно реалізується проект «Рука допомоги»

У Полтавській області стане на чотирьох підприємців більше. Учасники проекту «Рука допомоги» отримають фінансову допомогу на втілення своїх стартапів. Таке рішення прийняла комісія з реалізації пілотного проекту по залученню до роботи членів малозабезпечених сімей і внутрішньо переміщених осіб, створена при Полтавській облдержадміністрації.

7 листопада учасники проекту з Полтави, Пирятина, Лубен та Кобиляк успішно презентували бізнес-плани, згідно яким відкриють міні-птахофабрику, ферму з вирощування огірків, надаватимуть сантехнічні та поліграфічні послуги. Таким чином, вчорашні безробітні не тільки перейдуть у статус підприємців та платників податків, а й створять нові робочі місця для земляків. Крім того, комісія вирішила працевлаштувати та залучити до громадських робіт 70 жителів Полтавської області з числа малозабезпечених та ВПО.

Нагадаємо, перші вісім учасників проекту «Рука допомоги» у Полтавській області вже зареєструвалися як підприємці та невдовзі отримають до 64 тисяч гривень фінансової допомоги на власний бізнес.