На Полтавщині відбудеться фестиваль «Подаруй собі музику»

3 жовтня в облджержадміністрації відбулася прес-конференція за участю народного артиста України Герман Юрченко, українського скрипаля Остапа Шутка та заступника директора Полтавської обласної філармонії Анатолія Криворотенка.

Учасники заходу повідомили, що до Міжнародного дня музики на Полтавщині відбудеться фестиваль мистецтв «Подаруй собі музику».

«Концертна програма відбудеться не тільки у Полтаві, а й у різних містах Полтавської області, таких як Лохвиця, Миргород, Кременчук, Диканька, Шишаки та ін. У Полтаві ж фестиваль відбудеться 7 жовтня», — повідомив Герман Юрченко. Концерт триватиме 2 години, у ньому візьмуть участь як солісти, так і Камерний оркестр імені Д. Ахшарумова.

«Це наш фронт, це наша боротьба проти агресії, проти зла, за майбутнє України. Як кажуть, патріот має бути тільки з чистим серцем, а чисте серце можна виховувати тільки мистецтвом», — додав Герман Юрченко.

У фестивалі візьмуть участь відомі творці Остап і Ольга Шутко та їх діти. «Я не хочу грати для галочки, хочу від кожного концерту відчувати задоволення, але найголовніше — хочу, щоб люди ставали кращими, щоб їм хотілося творити», — зазначив Остап Шутко.

Фестиваль «Подаруй собі музику» відбудеться за сприяння Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації.