На Полтавщині відбудеться ІІІ щорічний фестиваль «Rock’n’Ball»

Як на Полтавщині проводитимуть ІІІ щорічний фестиваль «Rock’n’Ball», обговорювали 18 липня на нараді у заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Валерія Пархоменка.

Святкуватимуть його два дні. Rock’n'Ball – це молодіжний фестиваль, який об’єднує шанувальників рок-н-ролу і футболу. Захід проходитиме в с.Соснівка Полтавського району 27-28 липня. У рамках святкувань мають намір провести змагання з міні-футболу.

Заступник керівника області наголосив на дотриманні техніки безпеки під час проведення фестивалю. «Обласні служби та організатори фестивалю мають вжити всіх заходів для збереження життя і здоров’я людей», - наголосив Пархоменко.

«Фестиваль молодіжний. Тому ми ставимо вимогу, щоб на заході не було алкоголю. Минулоріч ми навіть вимагали від торгівельних представників, щоб не було й пива. Цьогоріч наші вимоги не змінилися. Наша задача – залучати молодь до здорового способу життя», – зазначив Валерій Пархоменко.

На фестиваль завітають: “АукцЫон”, “7Б”, @traktor, “Брем Стокер”, “ДМЦ”, “Онейроїд”, Zapaska & BeBoBul, “Фіолет”, ”Вертеп”, ”По.Ст.”, Grimoff та ін.