На Полтавщині відбулися військові навчання загону територіальної оборони Кобеляцького району

Версія для друку

На Полтавщині відбулися  військові навчання загону територіальної оборони Кобеляцького району

 

Протягом трьох днів, починаючи з 15 вересня, село Ганжівка Кобеляцького району стало місцем бойового злагодження  загону територіальної оборони Кобеляцького району.

У командно-штабних військових навчаннях задіяно  256 чоловік. За словами  голови Кобеляцької  РДА Таміли Шевченко, це хлопці, які отримали  повістки на навчання від районного військового комісаріату. «Явка  склала  98 відсотків – це досить високий показник. Ми можемо з впевненістю сказати, що наші чоловіки  готові захищати рідний район», -– наголосила вона.

Також вона поінформувала, що на території табору облаштовано навчальні зони, де інструктори спільно з військовозобов’язаними відпрацьовують навички у тактико-спеціальній, військово-медичній, вогневій, розвідувальній та інженерній підготовці. Для проведення даних навчань в якості інструкторів були запрошенні представники громадських об’єднань «Каскад» з Кременчука і «Єдність та братерство» з Полтави.  «Це хлопці, які пройшли війну в Афганістані та на сході нашої держави. В загоні територіальної оборони наразі перебувають чоловіки, більшість з яких не мають військової підготовки, тому основна мета навчань – дати хлопцям  максимум інформації, необхідної на випадок введення в країні військового стану», – зауважив  військовий комісар Кобеляцького районного військового комісаріату Сергій Ніколаєнко.  

Проінспектувати проходження командно-штабних військових навчань  до місця бойового злагодження  загону територіальної оборони прибули заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА Микола Білокінь та начальник Полтавського обласного військового комісаріату Дмитро Губський.  У свою чергу, Микола Білокінь відмітив високий рівень проведених підготовчих робіт та організації  військових навчаннях.

 

угору ↑