На Полтавщині вручили службові авто підрозділу учасників АТО «Щит Миргородщини»

Версія для друку

На Полтавщині вручили службові авто підрозділу учасників АТО «Щит Миргородщини»

 

Сьогодні у Миргороді вручили службові авто для комунального підприємства «Щит Миргородщини». Захід пройшов за участі гололви Полтавської ОДА Валерія Головка.

У складі підприємства – 19 воїнів АТО, які з квітня цього року патрулюють вулиці району та Миргорода, забезпечуючи громадський порядок. Сьогодні вони отримали авто придбані коштом місцевих бюджетів.

Основне завданням установи «Щит Миргородщини» — цілодобове патрулювання та охорона правопорядку у Миргородському районі. Підприємство разом з поліцейськими забезпечують безпеку жителів міста і районі, надають постійну допомогу у документуванні та припиненні правопорушень. За цей незначний проміжок часу спільної роботи правоохоронців та патруля учасників АТО вже є суттєві результати.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко переконаний, що в умовах сьогодення органи місцевого самоврядування є невід’ємною частиною тієї реформи, які проводить в Україні Міністерство внутрішніх справ на чолі з Міністром МВС Арсеном Аваковим.

— Важило розуміти, створення підрозділу учасників АТО, які є героями нашої держави, які справжні українці та справжні патріоти. Ці хлопці залучаються до забезпечення порядку. Саме сьогоднішня ініціатива повинна бути розповсюджена по всій Україні. Для того, щоб ми з одного боку дали можливість реалізувати свої професійні здібності учасників АТО, а з іншого — підкріпити ту реформу, яка сьогодні вкрай необхідна по забезпеченню суспільного порядку в Україні, — сказав Валерій Головко.

Ці автомобілі передала міська та районна влада. Ми зі свого боку передбачили 3.5 млн грн з обласного бюджету на автомобілі саме на підкріплення технічного стану цих підрозділів.

— Думаю, це гарний приклад для Полтавщини та для всієї України. Наголошую — війна на Сході України не закінчилася. І російський агресор впроваджує сьогодні гібридні засоби, для того, щоб розхитати нашу державу. Демобілізовані учасники АТО не стоять осторонь і в цей час виконують свій військовий обов’язок і використовують свій досвід, щоб забезпечити порядок, — сказав голова Полтавської ОДА.

Як розповів директор комунального підприємства «Щит Миргородщини» Народний Герой України та учасник антитерористичної операції Володимир Ярославський, ідея так об’єднатися та спільно працювати виникла у спілки воїнів АТО. На даний момент підрозділ нараховує 20 осіб – бухгалтер та 19 учасників АТО.

— Згідно нашого статуту ми несемо патрулювання у Миргородському районі. Наші повноваження – утримання громадського порядку, охорона майна, і додатково охорона полів від рейдерських захватів підприємств. Ми заступили 13 квітня. Проходили стажування з підрозділом поліції, — розповів Володимир Ярославський.

Одним з головних елементів молодої української держави, яка має сьогодні величезну перспективи, є забезпечення безпеки нашим людям. Від того, наскільки вони будуть захищені, настільки вони будуть розуміти, що Україна відбулася.

— Я хочу подякувати ініціативі учасників АТО, друзям у поліції, місцевій владі – що об’єднали зусилля та дали можливість кращим синам України бути допомогою в забезпеченні правопорядку та захисту громадян, — промовив Валерій Головко. 

Обласна влада теж не стоїть осторонь. Найближчим часом на сесії обласної ради з бюджету Полтавщини заплануваливиділити майже 4 млн грн для того, щоб технічно допомогти та забезпечити ланку технічного порядку. Ці гроші направлять на покупку автомобілів саме для таких підрозділів, де працюють учасники АТО.

угору ↑