На Полтавщині вшанували пам’ять жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років

На Полтавщині вшанували пам’ять жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років

Сьогодні, 25 листопада, біля Меморіалу скорботи «Голодомор - 33», що на Лубенщині, делегації з області вшанували пам’ять жертв голодоморів.

У церемонії взяли участь заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації Микола Білокінь, голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, виконувач обов’язків директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Вікторія Пилипенко, керівники та працівники структурних підрозділів ОДА та РДА, представники громадських організацій.

Поминальне богослужіння відправив архиєпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, після чого присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. До підніжжя пам’ятника поклали квіти, вінки та композиції з житніх та пшеничних колосків.