На Полтавщині вже призначили допомогу понад 1500 підприємцям за соцпрограмою «дитячих» виплат ФОПам

Версія для друку

На Полтавщині вже призначили допомогу понад 1500 підприємцям за соцпрограмою «дитячих» виплат ФОПам

 

За тиждень органами соціального захисту населення області на рівні районів було прийнято 1890 звернень від фізичних осіб підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до першої, другої групи платників єдиного податку на надання допомоги на дітей до 10 років.

Це одна із антикризових програм щодо посилення соціального захисту сімей у період карантину. 908 заяв подано в електронній формі.

Як повідомила на апаратній нараді директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Людмила Корнієнко, 99% заяв вже розглянули й призначили допомогу.  Загалом,  1735 допомог призначено тільки за тиждень.

«Така допомога на дітей до досягнення ними 10-річного віку призначається і виплачується фізичним особам-підприємцям, котрі обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої груп платників єдиного податку. Обоє батьків одночасно не зможуть її отримати. Розмір допомоги на дітей віком до 6 років – 1779 грн, на дітей віком від 6 до 10 років – 2 218 грн», –  сказала Людмила Корнієнко.

Заяви щодо отримання даної виплати можна подати в органи соціального захисту населення через онлайн сервіс Міністерства соціальної політики, дистанційні скриньки управлінь соцзахисту, центри надання соціальних послуг, ОТГ і направити поштою.

Директор Департаменту зауважила, що  в області 26 тисяч осіб підприємців, тож є ще резерв підтримки вказаних сімей.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов зазначив, що завдання органів соціального захисту максимально виявити кожну сім’ю, яка має право на вказану державну підтримку.

«Соціальна програма стосується представників малого бізнесу. Таку підтримку Уряд запровадив в умовах карантинних обмежень сімей малих підприємців, які виховують дітей. Для нас важливо підтримати підприємців», – сказав Олег Синєгубов.

Людмила Корнієнко наголосила, що важливо виявити всі сім’ї протягом травня.

«Тому ставимо завдання. Це потрібно зробити. Адже допомога призначається з моменту звернення. Тож втрачати місяць для таких сімей недопустимо», – сказала Людмила Корнієнко.

Виплату проведуть на початку червня.

угору ↑