На Полтавщині за кошти обласного бюджету закупили спортивне обладнання для людей з інвалідністю

Полтавський обласний осередок «Союз організацій інвалідів України» презентував спортивне обладнання, яке закупили за обласні кошти в межах проєкту «Артспорт». Ця ініціатива перемогла у конкурсі  проєктів громадських організацій, який проводить Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Вартість придбаного обладнання в межах проєкту «Артспорт» становить  60 тисяч гривень. Це тенісні столи та набори для гри в бочче.

«Завдяки цьому обладнанню в фойє сесійної зали будуть проходити постійні тренування по бочче та настільному тенісу. Це приміщення пристосоване для людей з інвалідністю. Вони там мають змогу пограти. Також запрошують мене на тренування. І я долучаюся до них. Навіть не уявляла, що ці люди з таким азартом  грають. Сподіваюся, що не тільки в приміщені сесійної зали, а й за її межами будемо розвивати та впроваджувати такі тренування», – сказала заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко.

Також в межах проєкту буде проведено виставку творчих робіт осіб з інвалідністю.

В Полтавській області налічується більше 80 тисяч осіб з інвалідністю. Із них більше 4 тисяч людей на інвалідних візках. Більше 200 дітей на інвалідних візках. Серед них є багато визнаних і не визнаних талантів.