На Полтавщині знаходиться 1794 потенційно небезпечні об’єкти

Версія для друку

На Полтавщині знаходиться 1794 потенційно небезпечні об’єкти

 

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов закликав рятувальників активізувати роботу щодо виявлення потенційно небезпечних об’єктів на території Полтавщини. Насамперед це стосується незаконних АЗС.

«Закликаю керівників ГУ ДСНС області активізувати роботу зі своїми підлеглими щодо виявлення таких потенційно небезпечних об’єктів. Зробити ви можете це через своїх інспекторів. Кожен інспектор повинен знати, що відбувається на його території і яку діяльність здійснює суб’єкт. Якщо ви маєте інформацію про нелегальні об’єкти – інформуйте правоохоронців, вони в межах своїх повноважень можуть здійснити відповідну перевірку. Також повідомляйте нас про факти нелегальної діяльності», – наголосив Олег Синєгубов.

Як повідомив на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області заступник начальника ГУ ДСНС Полтавщини Володимир Гришанін, з них 1561 зареєстрований у державному реєстрі, 233 підлягають паспортизації, 14 – вилученню з державного реєстру.

«У 2019 році ГУ ДСНС у Полтавській області погодило понад 189 повідомлень про результати ідентифікації щодо визначення потенційної небезпеки об’єктів. На засіданні комісії потрібно затвердити 44 хімічно-небезпечних об’єкти», – сказав Володимир Гришанін.

Як зазначив начальник Управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА Віктор Стеблянко, всі об’єкти потенційної небезпеки обліковуються, затверджуються на регіональній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області.

«Потім матеріали передають органам місцевого самоврядування для використання в роботі. Наприклад, для складання планів евакуації, тощо», – розповів Віктор Стеблянко.

 

угору ↑