На Полтавську облдержадміністрацію ніхто не скаржився, - бізнес-омбудсмен в Україні Альгірдас Шемета

Версія для друкуВерсія для друку

15 лютого перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Пісоцький зустрівся із бізнес-омбудсменом в Україні Альгірдасом Шеметою. Під час зустрічі було обговорено ключові проблеми у веденні бізнесу, а також можливості підвищення інвестиційного потенціалу регіону.

«Наша роль – допомагати бізнесу, коли він стикається з проблемами, у тому числі і з органами влади. Ми працюємо майже 2 роки. Отримали багато скарг, достатньо успішно їх вирішуємо. Бізнесмени дуже задоволені нашою діяльністю», – повідомив Альгірдас Шемета.

Андрій Пісоцький зазначив, що облдержадміністрація завжди відкрита до діалогу та співпраці. «Ми активно співпрацюємо з підприємцями у рамках своїх функціональних повноважень. Ми завжди відкриті», – зазначив він.

За словами бізнес-омбудсмена, від бізнесу Полтавщини скарг надходить порівняно не багато. Зокрема, область посідає 10 місце за їх кількістю. «Ми отримали з Полтави лише 35 скарг, вони, в осоновному, на центральні органи влади, лідирує податкова, є скарги на органи місцевого самоврядування, а от на ОДА ніхто не скаржився», – зазначив Альгірдас Шемета.

Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Інна Іщенко розповіла, що найболючішими питаннями для полтавського бізнесу є проблеми, які стосуються законодавства. «В області діє програма підтримки малого та середнього підприємництва. Ми, як виконавча влада, створюємо таку платформу, де підприємці можуть зустрітися з представникам різних структур, задати їм питання та отримати чітку відповідь, ми будуємо їхній діалог. Завжди йдемо на зустріч», – зазначила вона.

Також бізнес-омбудсмен в Україні Альгірдас Шемета зустрівся із представниками ділових кіл області. Зокрема, представники ділових кіл області мали змогу поспілкуватися із Альгірдасом Шеметою та отримати чіткі відповіді на хвилюючі питання.