На розширеному засіданні колегії Полтавської ОДА обговорили стан утримання вулиць і доріг

На порядок денний було винесено два питання, що стосуються робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах області та стану державної реєстрації нормативно-правових актів протягом першого півріччя 2014 року.

Про роботу з будівництва, утримання та реконструкції полтавських доріг прозвітував Володимир Нечипоренко, т. в. о. начальника Служби автомобільних доріг у Полтавській області. Він повідомив, що загальний обсяг субвенції спеціального фонду державного бюджету обласному бюджету полтавської області становить 31 млн. грн. Загальна кількість об’єктів, внесених до переліку тих, що фінансуються за рахунок коштів субвенції становить 238 одиниць. З них 107 потребують капітального ремонту та 131 – поточного.

Станом на 20 серпня до виконання ремонтних робіт на дорогах залучено 8 підрядних підприємств, які виконують роботи у Великобагачанському, Гребінківському, Диканському, Карлівському, Козельщинському, Лохвицькому, Миргородському, Оржицькому, Семенівському, Чорнухинському районах та м. Кременчуці.

«Наразі ДП „Полтавський облавтодор”, як підрядником, обраховуються договірні ціни ремонтних робіт у Глобинському, Кобеляцькому, Машівському та Решетилівському районах», – сказав Володимир Нечипоренко.

Орієнтовні терміни завершення виконання робіт за укладеними договорами – вересень-жовтень поточного року.

Згодом із доповненням виступив Сергій Марчишинець, директор Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації. Він закликав місцеві територіальні громади до співпраці з районними ремонтними фірмами та підприємствами. Оскільки в рамках децентралізації районні дороги будуть передані місцевим громадам.

З метою нейтралізації розриву між запланованою та виконаною роботою з ремонту доріг, Віктор Бугайчук дав доручення  Департаменту інфраструктури та туризму – за тиждень підготувати комплекс коригуючи дій для покращення автодорожньої ситуації в області.

Що стосується реєстрації нормативно-правових актів, то Ірина Пашко, начальник Головного управління юстиції у Полтавській області, повідомила: «Територіальні органи юстиції Полтавської області за кількістю та якістю поданих та зареєстрованих нормативно-правових актів протягом І півріччя 2014 року  посіли чільне перше та друге місця серед територіальних органів юстиції в Україні». Ірина Пашко розповіла, що органами юстиції проведено 2826 виїзних та безвиїзних перевірок, під час яких переглянуто близько 15 тис. розпорядчих актів основної діяльності.