На вебпорталі «Open Budget» почав працювати інструмент аналізу бюджетних показників «BOOST»

Версія для друку

На вебпорталі «Open Budget» почав працювати інструмент аналізу бюджетних показників «BOOST»

 

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 08.02.2017 №142-р схвалена Стратегія реформування системи управління державними фінансами на 2017-2020 роки (далі – Стратегія).

Її мета – побудова сучасної та ефективної системи управління державними фінансами, яка здатна надавати якісні державні послуги, ефективно акумулюючи ресурси та розподіляючи їх відповідно до пріоритетів розвитку держави у середньо- та довгостроковій перспективі. Для досягнення такої мети необхідне, зокрема, підвищення рівня прозорості та підзвітності в управлінні державними фінансами.

Державна установа «Відкриті публічні фінанси» впровадила на Державному вебпорталі бюджету для громадян «Open Budget» інструмент аналізу бюджетних показників «BOOST» (https://openbudget.gov.ua/analytics/incomes), розроблений з метою сприяння ефективному використанню бюджетних коштів, поліпшенню процесів прийняття рішень, прозорості та підзвітності на основі методології Світового банку.

BOOST містить показники виконання місцевих бюджетів за доходами, видатками, кредитування та фінансування у розрізі місцевих бюджетів, фондів (загальний/спеціальний), кодів економічної, функціональної та типової програмної класифікації, періодів та дозволяє здійснювати аналіз показників із різним ступенем агрегації та в різноманітних поєднаннях, а також вибирати окремі аналітичні категорії за допомогою фільтрів.

Детальна інформація про BOOST та Інструкція користувача доступна за посиланням https://confluence.spending.gov.ua/pages/viewpage.action?pageId=39552782.

У разі наявності зауважень до BOOST та пропозицій щодо покращення його роботи просимо надати до 30 жовтня 2019 року електронною поштою на адресу mykhaylo.tanchik@publicfinance.gov.ua.

Міністерство фінансів України

 

угору ↑