Наближення соціальних послуг до населення

На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича, завдань державної соціальної політики, та з метою наближення соціальних послуг до населення в Полтавському районі в селі Копили Терешківської сільської ради 18 травня 2013 року за участі заступника голови облдержадміністрації О.Коваля, керівництва району,

представників громадськості  урочисто відкрито філію відділення соціально-медичних послуг та організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Полтавського району.

На базі відділення планується надавати фізіотерапевтичні, послуги, послуги масажу, фітобару, з лікувальної фізкультури, перукаря.

Даним видом послуг планується охопити понад 2500 мешканців найближчих шести сіл та створено на вищевказані цілі 6 робочих місць.