Науково-технічна рада формує та затверджує завдання регіональної програми інформатизації «Цифрова Полтавщина»

Версія для друку

Науково-технічна рада формує та затверджує завдання регіональної програми інформатизації «Цифрова Полтавщина»

 

У Полтавській облдержадміністрації відбулося засідання науково-технічної ради з питань інформатизації щодо формування та затвердження завдань і заходів регіональної програми інформатизації «Цифрова Полтавщина» на 2021-2023 роки».

«Одне з пріоритетних завдань влади – перетворити Україну на справжню цифрову державу. Для цього потрібно оцифрувати ще багато послуг, оновити законодавчу базу, упорядкувати роботу держреєстрів, забезпечити технічні можливості й захист даних, – сказав перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін. – Зміни торкнуться не тільки адміністративних послуг, а й галузей охорони здоров’я, бізнесу, освіти, транспорту, судів тощо».

Регіональна програма інформатизації Полтавської області «Цифрова Полтавщина» на 2021 – 2023 роки позиціонується, як стратегічний документ регіонального рівня, тому її реалізація вимагає зосередження фізичних, людських та фінансових ресурсів, залучених із надходжень місцевого рівня, державного бюджету, коштів донорів та з приватних джерел, які дадуть змогу забезпечити досягнення цілей, визначених у програмі.

Т.в.о. начальника Управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації Сергій Марчишинець представив програму.

«Її метою є покращення ефективності управління та підвищення рівня безпеки і якості життєдіяльності в області, підвищення рівня доступності цифрових сервісів і послуг для громадян, усунення людського фактору та корупційних ризиків у реалізації контролюючих функцій держави, формування безпечного інформаційного середовища на базі сучасних цифрових технологій, впровадження інноваційних та передових ІТ-рішень», – сказав Сергій Марчишинець.

Утворено науково-технічну раду (НТР) з питань інформатизації Полтавської області. Вона розглядає та погоджує проєкти технічних завдань (робіт) програми, заслуховує виконавців окремих етапів виконаних робіт, контролює стан та терміни їх виконання. У разі необхідності НТР подає пропозиції щодо їх припинення або додаткового фінансування.

 

угору ↑