Нині немає жодних підстав вважати, що урожай ранніх зернових-2019 буде нижчим за минулорічний, - Володимир Топчій

Версія для друку

Нині немає жодних підстав вважати, що урожай ранніх зернових-2019 буде нижчим за минулорічний, - Володимир Топчій

 

В Україні завершується весняна посівна кампанія. В цілому зернові культури посіяні на площі 14,8 млн гектарів. Незабаром аграрії південних областей розпочнуть збирання ранніх зернових і зернобобових культур.

«Нині вже на всій території країни відмічається колосіння ранніх ярих зернових культур, зокрема ячменю, пшениці та жита. У другій половині червня аграрії вже розпочнуть збирати перші врожаї. Період перезимівлі був сприятливим для повного збереження посівів озимих культур. А весняні погодні умови маємо кращі порівняно з минулим роком, а саме – раннє відновлення вегетації, помірні температурні режими, близьке до норми вологозабезпечення. Тому нині немає жодних підстав вважати, що урожай ранніх зернових культур 2019-го року буде нижчим за минулорічний», - прокоментував заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Володимир Топчій.

Заступник Міністра наголосив, що ризики втрати частини вирощеного урожаю та погіршення якісних показників зерна присутні протягом всього вегетаційного періоду, тому попередній прогноз валового збору всіх зернових та зернобобових культур в Україні буде складено у кінці червня або на початку липня поточного року.

За матеріалами офіційного офіційного веб-сайту Мінагрополітики

угору ↑