Новостворені громади Полтавщини активно діляться досвідом надання послуг населенню

Нещодавно в приміщенні Сергіївської сільської ради відбулося засідання з керівниками відділів культури новостворених ОТГ за участю начальника управління культури Полтавської ОДА Геннадія Фасія, директора Полтавського відокремленого підрозділу установи  «Центр розвитку місцевого самоврядування» Ірини Балибіної, начальників відділів культури Гадяцької та Гребінківської РДА та ін.

Ігор Лідовий, голова Сергіївської громади, коротко презентував учасникам засідання історію об’єднання, територіальний устрій та діяльність громади. «Утворена вона 21 червня 2016 року із трьох сільських рад – Сергіївської, Розбишівської  і Качанівської. Наше основне багатство і доходи - податки із земель сільськогосподарського призначення. У новоствореній громаді проживає 3044 чоловік. На території громади діють 3 школи, 3 дитячі садки та  5 будинків культури», - повідомив він.

«Ця громада цінна самим головним, що необхідно для успішної роботи ОТГ, - у неї є гарний кадровий ресурс, тут зібралася гарна команда», - відзначила Ірина Балибіна.

Практична частина заходу відбулася в будинку культури Сергіївської громади, де учасники заходу мали змогу ознайомитися з умовами та організацією роботи місцевої бібліотеки, поштовим відділенням, творчих колективів та гуртків закладу.

«Ми маємо гарні позитивні відгуки від учасників заходу. Насамперед тому, що були дані не тільки теоретичні знання, ми змогли на практиці побачити, як працюють заклади культури Сергіївської територіальної громади», - зазначив Геннадій Фасій.