Обговорили проект обласної програми комунікацій влади з громадськістю

Обговорили проект обласної програми комунікацій влади з громадськістю

1 грудня в Полтаві з ініціативи Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації  відбувся «круглий стіл» з обговорення проекту Комплексної програми сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери в Полтавській області на 2016–2018 роки, яке провів директор зазначеного департаменту Вадим Штефан.

Участь у засіданні взяли голова Громадської ради при облдержадміністрації  Володимир Голуб, члени громадських рад при облдержадміністрації та Полтавській обласній раді, представники громадських об’єднань, регіональних ЗМІ, установ та організацій-співвиконавців програми.

Під час засідання висловлено пропозиції та зауваження до проекту програми з метою її доопрацювання та подання на розгляд Полтавської обласної ради. Серед висловлених пропозицій — зміна назви програми, яка б точніше відображала зміст запланованих заходів, збільшення видатків на підтримку громадських організацій та місцевих видавців, натомість — зменшення видатків на канцтовари. Запропоновано також до співвиконавців програми залучити Громадську раду при Полтавській обласній раді. Ближчими днями, після внесення відповідних змін і доповнень до проекту програми, її буде подано на розгляд Полтавської обласної ради.