Обговорили стан малодіяльних залізничних станцій

Обговорили стан малодіяльних залізничних станцій

Під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тараса Висоцького відбулася селекторна нарада «Малодіяльні залізничні станції відвантаження сільськогосподарської продукції».

У селекторній нараді взяли участь представники Департаменту агропромислового розвитку, Управління інфраструктури облдержадміністрації, Полтавської дирекції залізничних перевезень, оператори зернового ринку, сільських рад та об’єднаних територіальних громад.

У ході селекторної наради обговорили питання:

- функціонування малодіяльних залізничних станцій,

- вихід на беззбитковість у роботі малодіяльних залізничних станцій,

- залучення сільськогосподарських виробників до співпраці з підрозділами Укрзалізниці,

- розвиток маршрутних станцій.

Заступник Міністра заслухав представників Дніпропетровської, Хмельницької, Кіровоградської та Харківської областей щодо наявності на їхній території та стану діяльності малодіяльних залізничних станцій і відповів на поточні питання.

Сергій Фролов та Сергій Марчишинець спільно з учасниками наради обговорили коло проблемних питань, які стосуються стану, розвитку, порядку товарообігу та фінансування малодіяльних залізничних станцій на території області.

Департамент агропромислового розвитку Полтавської ОДА