Обласна дитяча клінічна лікарня отримала новий реанімобіль

Версія для друку

Обласна дитяча клінічна лікарня отримала новий реанімобіль

 

Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня днями отримала новий реанімобіль швидкої медичної допомоги Citroen Jumper типу С.

Ним транспортуватимуть у спеціальних інкубаторах новонароджених діток Полтавщини, які потребують невідкладної медичної допомоги.

Такий транспорт одержала не лише наша область. Загалом 22 нові сучасні реанімобілі отримали провідні обласні дитячі заклади України разом із системою екстреної медичної допомоги. Авто оснащені новітнім обладнанням за найкращими європейськими стандартами.

«Переконаний, що найцінніше в житті – це здоров’я наших дітей, можливість у разі потреби вчасно отримати якісну медичну допомогу. Шановні медики, дякуємо вам за вашу працю, що ви щоденно рятуєте життя та захищаєте здоров’я наших співвітчизників!» – слова Президента України Володимира Зеленського з нагоди урочистого вручення ключів від нового санітарного автотранспорту, що відбулося біля будівлі Верховної Ради України.

Представники областей України, серед яких і заступник головного лікаря КП «Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня ПОР» Ніна Козяр, отримали також сертифікати про благодійну передачу цієї нової автомобільної техніки від Фонду Р. Ахметова.

Пресцентр ДОЗ Полтавської ОДА

угору ↑