Обласний центр зайнятості та Полтавська міська організацієя роботодавців підписали меморандум про співпрацю

Версія для друку

Обласний центр зайнятості та Полтавська міська організацієя роботодавців підписали меморандум про співпрацю

 

У Полтаві меморандум про співробітництво підписали обласний центр зайнятості та Полтавська міська організацієя роботодавців.

Нині в області зареєстровано 63,3 тисячі безробітних та 9 тисяч – у Полтаві.

“Серед новацій нашої служби – рекрутинг, сучасний якісний підбір персоналу на замовлення роботодавця. Тобто йдемо від безробітного до підприємства.  Ми виходимо в місто з мобільними пунктами, надаємо бажаючим дані про вакансії і збираємо інформацію від людей, які не є клієнтами служби зайнятості, але хочуть змінити роботу. Люди залишають контакти і у разі наявності підходящої вакансії наші фахівці їм телефонують. Для сприяння мобільності робочої сили проводяться виїзні ярмарки вакансій, он-лайн співбесіди роботодавців із претендентами на посади”, – розповіла директор обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва.

Голова обласної організації роботодавців Сергій Змієвець зазначив, що нині потрібні мотивовані до праці робітники, тобто люди, які бажають працювати.

- Зараз світ змінився, старі підходи не працюють. Потрібні нові, - відзначив Сергій Змієвець. – Для втілення нових підходів ми створили організацію роботодавців.

Підписали меморандум про співробітництво директор обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва та голова правління Полтавської міської організації роботодавців Андріан Литовченко

Документ передбачає співпрацю щодо підвищення рівня працевлаштування незайнятого населення регіону та скорочення терміну укомплектування вільних робочих місць, сприяння збереженню існуючих та створенню нових робочих місць в усіх сферах економічної діяльності. А також вживання заходів щодо попередження масового звільнення працівників, безпідставного скорочення робочих місць тощо.

Ініціатори Меморандуму зобов’язалися розробляти спільні дієві заходи, направлені на вдосконалення соціальної політики та запобігання відтоку трудових ресурсів з міста  Полтави.

Полтавський бласний центр зайнятості.

 

 

угору ↑