Обрали голову Наглядової Ради Агенції регіонального розвитку Полтавської області

Версія для друку

Обрали голову Наглядової Ради Агенції регіонального розвитку Полтавської області

 

За участі директора Департаменту економічного розвитку торгівлі та залучення інвестицій Інни Іщенко відбулось засідання членів Наглядової Ради Агенції регіонального розвитку Полтавської області. У засіданні взяли участь члени Наглядової Ради Агенції – Олег Пругло, Олександр Біленький, Валентина Аранчій, Олексій Нестуля, Володимир Олійник, Богдан Коробко (делегований представник від ПНТУ ім. Ю. Кондратюка).

На порядку денному розглянули питання щодо змін у складі членів Наглядової Ради Агенції та обрання голови Наглядової Ради. За результатами голосування членів головою Наглядової Ради обрано Олега Пругла.

Заслухали звіт директора Агенції Колодія І.М. щодо цільового використання коштів Агенцією у 2018 році, про результати діяльності Агенції у минулому році та річний робочий план діяльності на поточний 2019 рік.

Діяльність Агенцій регіонального розвитку, зокрема й Полтавської області, має бути спрямована на ефективну реалізацію державної регіональної політики, сприяння ефективному місцевому економічному розвитку, надання всебічної методичної, консультаційної підтримки у реалізації суб’єктами регіонального розвитку різноманітних програм і проектів, підвищення інвестиційної привабливості регіону тощо.

За наслідками розгляду та обговорення членами Наглядової Ради даних звітів, з метою доопрацювання напрямків діяльності Агенції у 2019 році, визначення конкретних заходів, спрямованих на забезпечення самоокупності Агенції, членами Наглядової Ради одноголосно прийнято рішення про необхідність проведення повторного засідання, яке запланували на наступний тиждень.

 

угору ↑