Один із пріоритетних об’єктів національного масштабу – дорога від Решетилівки до Дніпра, – Олексій Гончарук

Версія для друку

Один із пріоритетних об’єктів національного масштабу – дорога від Решетилівки до Дніпра, – Олексій Гончарук

 

У межах проекту «Великого будівництва» на Полтавщині заплановано побудувати низку дуже важливих об’єктів. Один із пріоритетних об’єктів національного масштабу – дорога від Решетилівки до Дніпра. Про це сказав під час брифінгу в облдержадміністрації Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

«Ви повинні мати можливість доїхати із заходу України на її схід. Для нас це один із пріоритетних об’єктів. І добре, що значна його частина – на Полтавщині», – додав Глава Уряду.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов розповів, що з початком нового будівельного сезону Полтавщина готова активно стартувати у всеукраїнському проекті «Велике будівництво».

«Побудуємо та відремонтуємо школи, лікарні, дитсадки та спортивні комплекси. Але найбільше займатимемося дорогами. Приведемо до пуття (а фактично, повернемо до фукціонування) понад 800 кілометрів місцевих доріг. Це, щоб ви розуміли, знову з’єднає між собою понад 110 сіл та містечок нашої області. І, поряд із національними, будуватимемо нові дороги місцевого значення. Наше завдання на 2020 рік – зшити дорогами Полтавщину», – підсумував Олег Синєгубов.

Крім того, на брифінгу Олексій Гончарук порушив тему припинення нелегального видобування корисних копалин.

«Це особливо важливо в контексті початку будівельного сезону. Невдовзі стартує масштабне дорожнє будівництво. Може виникнути практика нелегального видобутку, наприклад, нелегальних кар’єрів. Ми поговорили з усіма очільниками правоохоронних органів. Завтра проводитимемо селектор із головами облдержадміністрацій. Наш меседж до всіх, хто видобуває копалини, простий: якщо хочете працювати в Україні, держава створить вам максимально комфортні умови, але ви маєте створювати робочі місця для людей і працювати легально. Тим, хто нас не почув і продовжить виснажувати українські надра, правоохоронні органи дадуть відсіч. Роботу й координацію всіх органів ми забезпечимо. Приклади такої успішної роботи ми вже маємо», – зазначив Прем’єр-міністр України.

угору ↑