Особисті прийоми громадян стануть виїзними

Версія для друку

Особисті прийоми громадян стануть виїзними

 

Вже цього місяця особисті прийоми громадян, які голова Полтавської ОДА проводить у перший та третій вівторок місяця, стануть виїзними. Причому прийматиме громадян Валерій Головко щовівторка. Про це нововведення у своїй роботі голова ОДА повідомив під час щотижневої апаратної наради.

Відтепер не мешканці районів їхатимуть до обласного центру, щоб поспілкуватися із очільником Полтавщини, а він сам їхатиме до людей. Валерій Головко зустрічатиметься не лише з жителями міст та районних центрів, а й віддалених сіл — тих населених пунктів, де виникає найбільше проблем. Всі зустрічі будуть попередньо анонсовані у місцевій пресі. 
До речі, вийти з кабінетів до людей голова ОДА запропонував і керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації та очільникам районів. Останнім зробив зауваження: якщо на прийомі жителі районів звертатимуться до нього із проблемами, які легко можна було вирішити на місцевому рівні, голови райдержадміністрацій ризикують бути звільненими з посад за бездіяльність.
Окрім того, з 1 серпня в ОДА запрацює гаряча телефонна лінія голови облдержадміністрації. Очільників районів Валерій Головко також закликав відновити роботу телефонних гарячих ліній і в райдержадміністраціях.

угору ↑