Переговори щодо реконструкції Полтавського кадетського корпусу виходять у практичну площину

Цього четверга до Полтави приїдуть представники проектної групи, яка займатиметься проектом реконструкції будівлі Полтавського кадетського корпусу. Такої домовленості було досягнуто під час зустрічі голови Полтавської ОДА Валерія Головка із бізнесменом і потенційним інвестором Костянтином Жеваго.

Як прокоментував керівник області, розмови про реконструкцію історичної будівлі виходять зі стадії переговорів у практичну площину. «Костянтин Жеваго підтвердив своє бажання взятися за реконструкцію приміщення кадетського корпусу. Ця співпраця розпочнеться з візиту експертів», — додав Валерій Головко. Представники проектної групи мають намір зустрітися з молодими полтавськими архітекторами, учасниками урбан-платформи Citylab, організаторами «Кадетаріуму», з якими обговорять бачення подальшого майбутнього будівлі. Голова ОДА запевнив, що обговорення буде максимально прозорим, із залученням широкого кола громадськості.
Окрім того, під час зустрічі у Києві Валерій Головко та Костянтин Жеваго обговорили й ситуацію навколо банку «Фінанси та кредит». Йшлося про затримку виплати коштів клієнтам банку за депозитними та поточними рахунками. У результаті дійшли домовленостей, що виплати розпочнуться після 23 квітня, коли фінансова установа отримає рефінансування.