Переваги зрошувального землеробства обговорили на семінарі в Глобинському районі

Версія для друку

Переваги зрошувального землеробства обговорили на семінарі в Глобинському районі

 

У селі Пронозівка Глобинського району провели семінар-нараду з питань відновлення зрошувальних систем Полтавської області та ефективного використання сучасних технологій для вирощування сільськогосподарських культур.

Відбувся захід на базі СТОВ СТП «Надія», ТОВ «Рост Агро» та СТОВ «Дніпровський край». Організували його Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації та Регіональний офіс водних ресурсів у Полтавській області.

Учасники семінару подивилися, як працюють дощувальні машини на полях сої та кукурудзи. Оглянули роботу Градизької зрошувальної системи та насосної станції СА-2, СА-3. Спеціалісти з питань зрошення розповіли про роботу оснащення в поточному році й перспективи на 2020 рік.

Після завершення огляду об’єктів зрошувальної системи відбулась пленарна частина семінару. Зокрема, директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Фролов поінформував про розвиток і перспективи зрошувального землеробства на Полтавщині. Виступ в.о. начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області Наталії Кавіцької стосувався роботи державної зрошувальної мережі та основних напрямків діяльності та завдань на 2020 рік. На підтримку зрошувального землеробства виступив директор ТОВ «Рост Агро» Михайло Бернацький. Він розповів про переваги зрошувального землеробства з власного досвіду.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації

угору ↑