Перший рейс із Полтавського аеропорту заповнений на 98 %

Версія для друку

Перший рейс із Полтавського аеропорту заповнений на 98 %

 

В облдержадміністрації відбулася нарада щодо розвитку туристичного потенціалу Полтавської області. До роботи долучилися керівники відповідальних структурних підрозділів облдержадміністрації та близько 50 представників туристичних агентств і фахівців туристичної галузі регіону.

 Учасники обговорили перший рейс із Міжнародного аеропорту «Аеропорт-Полтава» до єгипетського міста Шарм-ель-шейх, який запланований на 26 березня 2019 року. За словами представниці компанії «Join Up» Вікторії Назаренко, рейс майже заповнений, - залишилося 8 вільних місць. Аеропорт повністю готовий до відправлення літаків та чекає на полтавських туристів.

Також з аеропорту планують здійснювати регулярні рейси до Туреччини. Перший  має відбутися 2 травня до Анталії, туроператори вже почали продаж квитків.

Після наради для учасників провели екскурсію до реконструйованого аеропорту, продемонстрували готовність його приміщень до прийому туристів, зокрема, зали очікування та реєстрації пасажирів, стійки реєстрації та паспортного контролю, кімнати для туристів з дітьми та ін.

 

угору ↑

22.03.2019