Під час першого етапу послаблення карантину транспортне сполучення по області не відновлюватимуть

Версія для друку

Під час першого етапу послаблення карантину транспортне сполучення по області не відновлюватимуть

 

Із 12 травня транспортне сполучення на Полтавщині не відновлюватимуть. Проте, якщо збережеться позитивна динаміка щодо стану захворюваності на COVID-19 у регіоні, то це питання згодом порушать. Про це на брифінгу розповів голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

«Маємо розуміти, що з 12 травня стартує перший етап послаблення карантину. Це не повністю вихід із карантину. «Масочний режим» зберігатиметься щонайменше кілька місяців. Спостерігатимемо, як хвороба надалі проявлятиметься і чи розповсюджуватиметься. Тому наразі мова не йде про відновлення сполучення між районами. Ми демонструємо позитивну динаміку – людей, які одужали, більше, ніж тих, що захворіли. Якщо така динаміка збережеться, звісно, будемо порушувати питання про можливе відновлення транспортного сполучення. Проте з 12 травня цього не відбудеться», – зазначив Олег Синєгубов.

Перепустки на проїзд у громадському транспорті в обласному центрі з 12 травня не скасують. Про це розповів секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

«Громадський транспорт у Полтаві продовжує працювати в режимі спецперевезення. Щоб ним скористатися категорії підприємців, яким дозволяється з 12 травня працювати, необхідно буде зайти на сайт Полтавської міської ради, оформити перепустки для своїх працівників, щоб забезпечити їх пересування містом, – роз’яснив Олександр Шамота. – Збільшуватимемо кількість транспорту, яка необхідна для забезпечення перевезення в місті. 100 відсотків комунального громадського транспорту, а це 46 тролейбусів, щоденно виходять на лінію згідно з графіком. 16 автобусів КП «Полтаваелектроавтотранс» також виходять на лінії. Додаватимемо до громадського транспорту необхідну для забезпечення перевезення пасажирів кількість авто приватних перевізників».

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, голова обласної ради Олександр Біленький та секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота, які взяли участь у брифінгу, закликали жителів Полтавщини провести вихідні вдома.

угору ↑

08.05.2020