Питання розвитку дорожньої інфраструктури області голова ОДА Валерій Головко обговорив із керівником Укравтодор Славоміром Новаком

Версія для друкуВерсія для друку

2 березня голова облдержадміністрації Валерій Головко разом із начальником Служби автомобільних доріг у Полтавській області Володимиром Трояновським зустрілися із керівником Укравтодор Славоміром Новаком.

Під час зустрічі було обговорено питання розвитку дорожньої інфраструктури області, зокрема ознайомилися з наявним проектом реконструкції автодороги Київ-Харків-Довжанський в межах м. Полтава.

На перетині трас М-03 Київ-Харків-Довжанський та М-22 Полтава-Олександрія планується побудова сучасної дворівневої розв’язки. Йшлося на зустрічі і про ремонт ділянки М-22 від Полтави до Кременчука, який фахівці мають завершити цьогоріч.

Учасники зустрічі також обговорили питання тендерних закупівель, які у 2017 році проведе Служба автодоріг Полтавської області. Наразі оголосили кілька лотів. Серед них – поточний середній ремонт ділянки траси Полтава-Олександрія, будівництво шляхопроводу через залізницю на трасі Дніпропетровськ-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка та зведення транспортної розв’язки на перетині доріг Полтава-Олександрія та Дніпропетровськ-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. Усі тендери пройдуть через Система публічних електронних закупівель ProZorro.

Угору ↑