Питання розвитку дорожньої інфраструктури області голова ОДА Валерій Головко обговорив із керівником Укравтодор Славоміром Новаком

Версія для друку

Питання розвитку дорожньої інфраструктури області голова ОДА Валерій Головко обговорив із керівником Укравтодор Славоміром Новаком

 

2 березня голова облдержадміністрації Валерій Головко разом із начальником Служби автомобільних доріг у Полтавській області Володимиром Трояновським зустрілися із керівником Укравтодор Славоміром Новаком.

Під час зустрічі було обговорено питання розвитку дорожньої інфраструктури області, зокрема ознайомилися з наявним проектом реконструкції автодороги Київ-Харків-Довжанський в межах м. Полтава.

На перетині трас М-03 Київ-Харків-Довжанський та М-22 Полтава-Олександрія планується побудова сучасної дворівневої розв’язки. Йшлося на зустрічі і про ремонт ділянки М-22 від Полтави до Кременчука, який фахівці мають завершити цьогоріч.

Учасники зустрічі також обговорили питання тендерних закупівель, які у 2017 році проведе Служба автодоріг Полтавської області. Наразі оголосили кілька лотів. Серед них – поточний середній ремонт ділянки траси Полтава-Олександрія, будівництво шляхопроводу через залізницю на трасі Дніпропетровськ-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка та зведення транспортної розв’язки на перетині доріг Полтава-Олександрія та Дніпропетровськ-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. Усі тендери пройдуть через Система публічних електронних закупівель ProZorro.

угору ↑