Полтавці стали третіми на Всеукраїнських змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту

Протягом 5-9 вересня 2019 року в м. Конотоп відбувалися Всеукраїнські змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту «Радіокеровані авіамоделі». Полтавщину представляли чотири вихованці Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради – Максим Бондаревський, Олег Ткач, Адріан Круглов і Родіон Улько на чолі з керівниками гуртків Анатолієм Бавикіним та Ігорем Фирсовим.

За перемогу в змаганнях боролися представники п’ятьох областей України: Полтавської, Дніпропетровської, Вінницької, Одеської та міст Ромен, Глухова, Конотопа Сумської області.

За результатами напружених змагань полтавські вихованці вибороли ІІІ командне місце.

В особистому заліку команда Полтавської області показала такі результати:

• експериментальні моделі

Максим Бондаревський – І місце;

• повітряний бій

Олег Ткач, Адріан Круглов – ІІ місце;

• гоночні моделі

Максим Бондаревський, Родіон Улько – ІІІ місце;

• моделі напівкопії

Адріан Круглов – ІІІ місце;

• пілотажні моделі

Максим Бондаревський – ІІІ місце.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації