Полтавців попереджають про складні погодні умови

Полтавців попереджають про складні погодні умови

Протягом доби 5-6 лютого очікуються складні погодні умови, пов’язані з циклоном із південного заходу.

Як повідомили в обласному центрі з гідрометеорології, в ніч з 5 на 6 лютого очікується значний мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, вітер південний, 7-12 м/с. Температура повітря 0-3º тепла.

Вдень 5 лютого значний мокрий сніг та сніг, хуртовини, на південному сході області місцями ожеледь. Вітер південно-східний, 9-14 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура повітря поступово знижуватиметься з +3º тепла до -2º морозу.

6 лютого прогнозують сніг, хуртовини, місцями снігові замети. Північний штормовий вітер із поривами 17-22 м/с. Температура повітря протягом доби -2-7º морозу.

Протягом цих двох днів очікується утворення снігового покриву висотою 10-20 см, місцями до 30 см.

Синоптики попереджають, такі погодні умови ускладнять рух автотранспорту, роботу служб комунального господарства, електропостачання, будівельної та нафтогазової промисловості.

4 лютого по області та у Полтаві прогнозують дощ. Температура повітря протягом доби 2-3º тепла.