Полтавців запрошують взяти участь у Другому міжнародному ярмарку грантів у сфері культури

Версія для друку

Полтавців запрошують взяти участь у Другому міжнародному ярмарку грантів у сфері культури

 

Національне Бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні запрошує відвідати Другий міжнародний ярмарок грантів у сфері культури, який відбудеться 2 липня цього року в Києві (вул. Велика Васильківська, 55, НСК «Олімпійський»).

Під час заходу відвідувачі матимуть змогу ознайомитися з найбільшими ініціативами ЄС з надання грантів у сфері культури й отримати інформацію щодо напрямів, за якими надається фінансова підтримка.

Ярмарок грантів у галузі культури започаткували минулого року з метою створення платформи для спілкування між грантодавцями й представниками креативних індустрій, які шукають партнерів для реалізації власних проектів в Україні.

Організовано захід за підтримки Українського культурного фонду. Інформаційний партнер – Громадський Простір.

Із-поміж учасників-грантодавців ярмарку – Представництво Європейського Союзу в Україні, проект House of Europe, Посольство США в Україні, Міжнародний фонд «Відродження», Національний Еразмус+ офіс в Україні, Чеський центр у Києві, Французький інститут в Україні, Український інститут, національні та інші закордонні інституції і посольства, які надаватимуть актуальну інформацію про напрями проектів, за якими здійснюється грантова підтримка.

Для участі у заході необхідно подати заявку до 25 червня 2019 року за посиланням https://forms.gle/qw7WhaAmPEuuhB5UA.

За додатковою інформацією звертайтесь за е-мейлом creativeeurope.in.ua@gmail.com.

Український культурний фонд

 

угору ↑